portal osiedli, dzielnic i miast

Łódź Barciński Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Barciński Park - sprawy osiedlowe » Forum » czy ktoś w was ma fajnego projektanta?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

czy ktoś w was ma fajnego projektanta?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
wiolaaja 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Nie Gru 06, 2009 21:22
Posty: 3
Skąd: lodzi

PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 21:25    Temat postu: czy ktoś w was ma fajnego projektanta?

witam
szukam kogos tanio ale solidnie
polecajcie
iwonka_lodz_2 
   

Nowy na forum


Wiek: 50
Dołączył: Śro Cze 09, 2010 0:00
Posty: 1
Skąd: lodz

PostWysłany: Śro Cze 09, 2010 0:50    Temat postu: Re: czy ktoś w was ma fajnego projektanta?

No ja mam. Fajnie i szybko i oryginalnie a mnie na tym zależało. Styl nowoczesny ale u mnie połączony z tradycyjnym troszeczkę(drewno i takie tam), żeby nie było zimno.
www.wiadernadesign.pl
Joanna Wiaderna
PozdrawiamWink
Bartosh 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lis 13, 2009 22:55
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Cze 26, 2010 22:08    Temat postu: Re: czy ktoś w was ma fajnego projektanta?

Wiola,
zdefiniuj tanio. Usługi projektantów tudzież architektów wnętrz nie są tanie, no chyba że ktoś zajmuje się tym hobbystyczynie, ale nie polecam takich osób. Ja zdecydowałem się na projektanta, który już robił projekty u moich znajomych, więc widziałem efekty jego pracy, a jego styl odpowiada moim gustom. Jak na ceny rynku łódzkiego i tego co mi proponowały różne biura projektowe etc to cena jest przystępna.
Gdybyś chciała więcej informacji pisz na priv
wiolaaja 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Nie Gru 06, 2009 21:22
Posty: 3
Skąd: lodzi

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 23:36    Temat postu: Re: czy ktoś w was ma fajnego projektanta?

Hej
No powiem wam, że się zdecydowałam na tą kobietkę i zrobiła super. okazało się, ze nie tylko iwonce robiła ale jeszcze moim znajomym na karolewskiej. Także dzięki za odpowiedz. A jeśli chodzi o tanio to wiadomo, że pojęcie względne. Jak dzwoniłam wtedy to każdy mówił ok90zł za metr a u niej miałam trochę mniejWink Poza tym też się wszystkim podoba wiec się nie mam czego czepiać i co najważniejsze PUNKTUALNA a wiadomo jak to z fachowcamiWink pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama